+380(50) 359-00-44

м. Одеса, вул. Хімічна, 1/27

 +380(50) 359-00-44

Київ, вул Радомишльська, 44

+380(50) 359-00-44 Одеса, вул. Хімічна 1/27
+380(50) 359-00-44 Київ, вул Радомишльська, 44

Компанія ТЕХНОСЕРВІС-УКРАЇНА здійснює ремонт і технічне обслуговування будівельних люльок. У процесі експлуатації обладнання виникає знос його деталей і складальних одиниць, може порушуватися взаємне розташування деталей, що призводить до втрати початкових характеристик. Своєчасне проведення технічного обслуговування (ТО) дозволяє підтримувати обладнання у працездатному стані.

Технічне обслуговування будівельних люльок

Технічне обслуговування будівельних люльок і ремонт обладнання здійснюються у спеціалізованих майстернях ТЕХНОСЕРВІС-УКРАЇНА, або безпосередньо на місцях експлуатації (на будівельних майданчиках).

  • Ми здійснюємо технічне обслуговування та ремонт будівельних люльок з урахуванням експлуатаційної та ремонтної документації заводу-виробника, а також – відповідно до вимог і технічного стану обладнання та правил безпечної експлуатації, встановлених державними нормативно-технічними документами.
  • Технічне обслуговування та ремонт будівельних люльок компанією ТЕХНОСЕРВІС-УКРАЇНА організовано та здійснюється згідно системи управління якістю експлуатації будівельних машин.
  • Система технічного обслуговування та ремонту будівельних люльок передбачає, в тому числі найбільш поширене, періодичне та регламентоване ТО, що передбачено експлуатаційною документацією заводу-виробника, а також – поточний і капітальний ремонти.
  • Технічна служба компанії ТЕХНОСЕРВІС-УКРАЇНА здійснює всі види ремонту та технічного обслуговування будівельних люльок.

Ви можете оформити заявку на проведення технічного обслуговування будівельних люльок, за телефоном, або заповнивши контактну форму на нашому сайті.