+380(50) 359-00-44

м. Одеса, вул. Хімічна, 1/27

 +380(50) 359-00-44

Київ, вул Радомишльська, 44

+380(50) 359-00-44 Одеса, вул. Хімічна 1/27
+380(50) 359-00-44 Київ, вул Радомишльська, 44

Компанія ТЕХНОСЕРВІС-УКРАЇНА надає послугу оренди будівельних люльок, що мають розміри 2 м, 4 м і 6 метрів та номінальну вантажопідйомність 630 і 800 кг. Зміна параметрів і розмірів люльок здійснюється завдяки модульному принципу – шляхом монтажу (демонтажу) відповідних секцій.

Усі конструктивні елементи будівельних люльок являються взаємозамінними та придатні для багаторазового застосування. Секції сконструйовані таким чином, щоб уникнути появи дефектів у процесі монтажу.

Переваги оренди будівельних люльок від ТЕХНОСЕРВІС-УКРАЇНА

Оренда будівельних люльок здійснюється після контролю технічного стану електрообладнання люльки, пристроїв безпеки та сталевих тросів. Під час підготовки до експлуатації за призначенням на об’єктах замовника – ми виконуємо технічне діагностування та технічне обслуговування вузлів і обладнання люльок.

  • Технічне обслуговування та ремонт будівельних люльок здійснюються на експлуатаційній базі компанії ТЕХНОСЕРВІС-УКРАЇНА .
  • Будівельні люльки ТЕХНОСЕРВІС-УКРАЇНА поставляються в Україну лише сертифікованими виробниками та відповідають вимогам Технічного регламенту безпеки машин і державним стандартам України, гармонізованим з європейськими – ДСТУ EN і міжнародними – ДСТУ ISO.
  • За необхідності ми здійснюємо професійний монтаж і демонтаж люльок, підтверджуючи виконані роботи актом монтажу ТЕХНОСЕРВІС-УКРАЇНА.
  • Також ми виконуємо ремонт і необхідне технічне обслуговування будівельних люльок із використанням оригінальних запасних частин.
  • Наша компетентність і професіоналізм – підтверджені відповідним дозволом (Дозвіл Державної служби України на виконання робіт підвищеної небезпеки).
  • Також ми здійснюємо навчання Вашого персоналу правилам безпечної експлуатації будівельних люльок.
  • Допоможемо з доставкою будівельних люльок на будь-який об’єкт.

Ви можете орендувати будівельну люльку, зателефонувавши або заповнивши контактну форму на нашому сайті.