+380(50) 359-00-44

м. Одеса, вул. Хімічна, 1/27

 +380(50) 359-00-44

Київ, вул Радомишльська, 44

+380(50) 359-00-44 Одеса, вул. Хімічна 1/27
+380(50) 359-00-44 Київ, вул Радомишльська, 44

Будівельний підйомник – це спеціальне обладнання, що застосовується для вертикального переміщення працівників і вантажів у промисловому та житловому будівництві (наприклад, під час проведення фасадних, монтажних, оздоблювальних і ремонтних робіт). Сьогодні у будівництві застосовуються вантажні підйомники (призначені лише для переміщення будівельних вантажів), і вантажопасажирські (для підйому та спуску людей). Прості та надійні конструкції будівельних підйомників або будівельних ліфтів давно зарекомендували себе на будівельних майданчиках усього світу.

Щоглові будівельні підйомники

Щоглові будівельні підйомники – це спеціальне підйомне обладнання, за допомогою якого здійснюється підйом вантажів під час проведення будь-яких робіт. Щоглові підйомники активно застосовуються на будівельних майданчиках України. Основним компонентом таких конструкцій являється одна або дві щогли, які, як правило, збирають із модульних секцій висотою 1,5 м.

Застосування щоглових будівельних підйомників

  • щогла підйомника по всіх висоті через певні проміжки кріпиться до фасаду будівлі за допомогою спеціальних елементів;
  • щоглові підйомники застосовуються для підіймання вантажів або людей на висоту до 150 м;
  • корисне навантаження для щоглового підйомника може сягати до 4000 кг;
  • будівельні підйомники такого типу функціонують на принципі підйому, що базується на взаємодії шестірні та зубчатої рейки.

Державні будівельні норми України регламентують застосування будівельних підйомників у ДБН А.3.2-2-2009 – «Для піднімання та опускання працівників на робочі місця під час зведення будівель і споруд висотою або глибиною 25 м і більше необхідно використовувати пасажирські або вантажопасажирські підйомники (ліфти) …».

Компанія ТЕХНОСЕРВІС-УКРАЇНА надає будівельні підйомники європейських виробників вантажопідйомністю від 500 до 2500 кг.

Отримати необхідну консультацію та визначитися з вибором будівельного підйомника за призначенням, його вантажопідйомністю та висотою підйому – Ви можете, зателефонувавши або заповнивши контактну форму на нашому сайті.